Działka w Borach rolna zagrodowa przy lesie

Łubianka

75 000 zł

symbol: 92/NRP/DZS

Powierzchnia działki 3254,00 m²
Symbol
92/NRP/DZS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena
75 000,00 PLN
Stara cena
65 000,00 PLN
Cena za m2
23,05 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
POMORSKIE
Powiat
człuchowski
Gmina
Przechlewo
Miejscowość
Łubianka
Kod pocztowy
77-320
Obręb geodezyjny
Łubianka
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Powierzchnia działki
3 254,00 m²
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
LOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Czy jest KW
Nr Licencji
2725
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego

Działki w Borach Tucholskich, siedliska i zagrody w otulinie lasów.

Działka o powierzchni 3254 m2, posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej publicznej. Położona jest na terenie, dla którego nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Studium określa przeznaczenie jako grunty rolne z możliwą zabudową mieszkalną zagrodową. Zabudowa rekreacyjna nie trwale związana z gruntem. Użytki rolne RV. Media - woda z własnego ujęcia, kanalizacja własna, energia elektryczna - linia w granicy działki.

Lokalizacja - dojazd drogą Przechlewo - Przechlewko. Przechlewo - jezioro z plażą miejską , stanowiska wędkarskie, ośrodek Osir, zalew Brdy - uczęszczany szlak spływów kajakowych. Łubianka małe Kaszuby gmina Przechlewo. Lokalizacja z dobrym dojazdem, przy lesie, z dala od miejskiego zgiełku. W odległości 4 km jezioro Krasne, rezerwat przyrody z endemiczną roślinnością. W otoczeniu lasów, w pobliżu rzeka Lipczynka, niedaleko rzeka Brda, 4,5 km Przechlewo, 23 km Swornegacie, 30 km Człuchów, 35 km od Chojnice.

Infrastruktura : szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, urząd gminy, przedszkole, kościół, markety spożywcze, sklepy. w miejscowości Przechlewo.
Sprawdzona OFERTA - Nie pobieramy prowizji od KUPUJĄCYCH. W naszej bazie znajdziesz aktualne oferty z Człuchowa, Chojnic i okolic.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Copyrights © Nieruchomości POMORZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.