Działka nad jeziorem z pięknym widokiem i starym domem

Przechlewo

269 000 zł

symbol: 99/NRP/DZS

Powierzchnia działki 1351,00 m²
Symbol
99/NRP/DZS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
21.11.2023
Cena
269 000 PLN
Cena za m2
199 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
POMORSKIE
Powiat
człuchowski
Gmina
Przechlewo
Miejscowość
Przechlewo
Kod pocztowy
77-320
Ulica
Jeziorna
Obręb geodezyjny
Przechlewo
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
ZABUDOWANA
Możliwa zabudowa
WOLNOSTOJĄCA
Położenie
MIASTO
Budynki w sąsiedztwie
WOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki
1 351,00 m²
Kształt działki
NIEREGULARNY
Zagospodarowanie działki
STARE FUNDAMENTY
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Uciążliwość okolicy
CICHE
Czy jest KW
Nr Licencji
2725

 

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości, która kryje w sobie nieograniczone możliwości. Choć budynek wymaga generalnego remontu lub wyburzenia, jego lokalizacja jest bezcenna. Umiejscowiony przy cichej ulicy, zapewnia prywatność i spokój, będąc jednocześnie bliskością natury i urokliwego jeziora. To idealne miejsce dla osób poszukujących możliwości stworzenia własnej oazy w otoczeniu przyrody. Działka, na której znajduje się ten dom, oferuje dodatkowy budynek gospodarczy, otwierając przestrzeń na kreatywne wykorzystanie terenu. Ten dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej 131m2, znajduje się na urokliwej działce położonej w spokojnej i cichej okolicy przy jeziorze Przechlewskim  w miejscowości Przechlewo, tuż na skraju malowniczych Kaszub.

Zapraszamy do rozwijania swojej wizji i tworzenia swojego wymarzonego miejsca zamieszkania w tym urokliwym zakątku na Kaszubach. Dzięki lokalizacji oraz potencjałowi tego miejsca, możliwości są nieograniczone. Nie przegap okazji, by wprowadzić swoje pomysły w życie i stworzyć swoje wymarzone miejsce w jednym z najpiękniejszych regionów Polski.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Copyrights © Nieruchomości POMORZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.