502 241 031, biuro@czluchow24.eu język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjski facebookyoutube
(Symbol 59/NRP/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻCzłuchów,
Działka budowlana Bratkowa Człuchów
Działka mieszkaniowa Człuchów Bratkowa, teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną A.06.MN. Uzbrojenie w pobliżu: wodociąg, energia.

Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:
1) ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy oznaczone odpowiednim symbolem na rysunku planu: a) w odległości minimum 6 m od linii rozgraniczających ulic i dróg wewnętrznych oraz dojazdów , ustala się tylne linie zabudowy
2) parametry zagospodarowania terenu: udział powierzchni biologicznie czynnej: minimum 60%; wysokość zabudowy: do 10m, dla garaży i budynków gospodarczych do 6m, dach dwuspadowy lub wielospadowy o głównych połaciach nachylonych pod jednakowym kątem, kąt nachylenia połaci dachowych: 30º- 45º, główna kalenica dachu równoległa lub prostopadła do ulicy, wyklucza się lokalizację zabudowy bezpośrednio przy granicy działki.
Zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego. Na terenach o przeznaczeniu ustalonym w planie jako MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, obowiązuje:
1) wykończenie elewacji z materiałów o charakterze mineralnym lub naturalnym, np. tynk, cegła, drewno, kamień, dopuszcza się wyłącznie kolory pastelowe oraz zbliżone do barw naturalnych materiałów typu cegła, kamień;
2) ujednolicona kolorystyka pokrycia dachów ograniczona do tonacji naturalnej dachówki ceramicznej, brązów, szarości i czerni, wyklucza się dachy o niesymetrycznym nachyleniu połaci dachowych, dachy, których główne połacie nie posiadają wspólnej kalenicy, dachy o obcej kulturowo formie (np. góralskie).
Dla ogrodzeń - wymaga się ogrodzeń ażurowych co najmniej powyżej 0,6 m od poziomu terenu, łączna powierzchnia prześwitów powinna wynosić co najmniej 50% powierzchni ażurowej części ogrodzenia między słupami, wyklucza się stosowanie ogrodzeń prefabrykowanych i pełnych betonowych.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

filmy video

Symbol
59/NRP/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
110 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
POMORSKIE
Powiat
człuchowski
Gmina
Człuchów
Miejscowość
Człuchów
Kod pocztowy
77-300
Ulica
Bratkowa
Położenie
MIASTO
Budynki w sąsiedztwie
OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Czy jest KW
Nr Licencji
2725
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Henryka Wilczyńska

Zapytaj o ofertę