Apartamenty Lawendowa IV

Człuchów

liczba lokali: 35

symbol: 10/NRP/INW

Apartamentowiec 3 piętrowy z windą, garaże, miejsca parkingowe zewnętrzne. Inwestor SEBTOM Deweloper. Standard deweloperski.

1/15

szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
POMORSKIE
Powiat
człuchowski
Gmina
Człuchów
Miejscowość
Człuchów
Ulica
Lawendowa
Etap prac
w trakcie budowy
Planowany koniec prac [miesiąc]
Kwiecień
Planowany koniec prac [rok]
2025
Liczba budynków
1
Liczba lokali
35

opis inwestycji

Nowoczesny budynek Człuchów Lawendowa. Mieszkania 1-2- 3 pokoje, balkon, winda. Apartamentowiec 3 piętrowy z windą, garaże indywidualne, zewnętrzne miejsca parkingowe. Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. W pobliżu: markety, przedszkole, szkoły i atrakcyjne tereny rekreacyjne.

Inwestor SEBTOM Deweloper. Standard deweloperski. Media olicznikowane indywidualnie. Mieszkania docelowo w Zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej. W budynku media: sieć miejska dla ciepłej wody i ogrzewania, woda i kanalizacja sieć miejska, TVK i światłowód, energia elektryczna, domofon. Aranżacja i wykończenie balkonów i ogródków we własnym zakresie. Zagospodarowany teren wokół budynku.

Inwestycja w realizacji, zakończenie budowy 04/2025.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

zalety inwestycji

Internet
Telewizja kablowa
Winda w nieruchomości
Ogrzewanie miejskie
Domofon
Ogrodzenie
Garaż
Parking zewnętrzny na terenie

najbliższa okolica

Apteka
Przedszkole
Niska zabudowa
Bank/bankomat
Żłobek
Plac zabaw
Przychodnia
Centrum
Szkoła
Szpital
Las
Jezioro

parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

najbliższa okolica

 Nowoczesny budynek Człuchów Lawendowa. Mieszkanie 2 pokoje, 1 piętro, balkon, winda.

Apartamentowiec 2 piętrowy z windą, za dopłatą garaż i komórka lokatorska. Przy budynku miejsca parkingowe zewnętrzne dla mieszkańców. 

Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. W pobliżu: markety, przedszkole, szkoły i atrakcyjne tereny rekreacyjne.

Inwestor SEBTOM Deweloper. Standard deweloperski. Ściany wewnętrzne w mieszkaniach wykończone tynkiem; okna PCV trzy-szybowe. Media olicznikowane indywidualnie. Mieszkania docelowo w Zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej. W budynku kotłownia sieć miejska dla ciepłej wody i ogrzewania. 

Aranżacja i wykończenie balkonów i ogródków we własnym zakresie. Zagospodarowany teren wokół budynku.

Planowany termin rozpoczęcia inwestycji I kwartał 2023. Przyjmujemy zapisy osób zainteresowanych.

Copyrights © Nieruchomości POMORZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.